Volver a la búsqueda

D&O SOLUTIONS S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

D&O SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, cifra de afaceri a fost de 1.379.635 lei și profitul net de 1.158.702 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 46129489 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #9654CAEN 5590 #394

Datos generales

NombreD&O SOLUTIONS S.R.L.
CUI46129489
N.º de registroJ2022002119351
DirecciónCRIZANTEMELOR, 54, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal5590
Códigos CAEN autorizados55205590662268207022
Fecha de registro16/05/2022
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
DOȚ RALUCA-DIANAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

534 mil RON

vs 1,38 M RON

≈ 106 mil €

Profit net (2025)

458 mil RON

vs 1,16 M RON

≈ 90,8 mil €

Capitaluri proprii (2025)

460 mil RON

vs 1,16 M RON

≈ 91,4 mil €

Angajați (2025)

—

2025

534 mil RON

-61%față de 2024Profit net458 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2022751 mil RONProfit net: 731 mil RON
20230 RONProfit net: -15,6 mil RON
20241,38 M RONProfit net: 1,16 M RON
2025534 mil RONProfit net: 458 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
534.070
≈ 106 mil €
457.545
≈ 90,8 mil €
—
2024
1.379.635
≈ 277 mil €
1.158.702
≈ 233 mil €
—
2023
0
≈ 0 €
-15.581
≈ -3,15 mil €
1
2022
750.682
≈ 152 mil €
730.989
≈ 148 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

85,7%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,4%

Ratio de liquidez corriente

3,16

Rotación de activos

0,8

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2024-12-01—
2023-01-012024-04-10Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma D&O SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 46129489. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru D&O SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru D&O SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea D&O SOLUTIONS S.R.L., CUI 46129489, nr. Reg. Com. J2022002119351, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are D&O SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

D&O SOLUTIONS S.R.L. (CUI 46129489) a avut o marjă de profit net de 85,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).