Volver a la búsqueda

PPA PAUL TECHNOLOGIES S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

PPA PAUL TECHNOLOGIES S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 444.080 lei și un profit net de 377.506 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 45881180 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #15582CAEN 6201 #8705

Datos generales

NombrePPA PAUL TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI45881180
N.º de registroJ2022000202116
Dirección1 DECEMBRIE, 118, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6210
Fecha de registro30/03/2022
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

261 mil RON

vs 444 mil RON

≈ 51,8 mil €

Profit net (2025)

191 mil RON

vs 378 mil RON

≈ 37,9 mil €

Capitaluri proprii (2025)

192 mil RON

vs 378 mil RON

≈ 38 mil €

Angajați (2025)

1

2025

261 mil RON

-41%față de 2024Profit net191 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2022185 mil RONProfit net: 161 mil RON
2023590 mil RONProfit net: 536 mil RON
2024444 mil RONProfit net: 378 mil RON
2025261 mil RONProfit net: 191 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
260.934
≈ 51,8 mil €
191.049
≈ 37,9 mil €
1
2024
444.080
≈ 89,3 mil €
377.506
≈ 75,9 mil €
1
2023
589.515
≈ 119 mil €
536.116
≈ 108 mil €
1
2022
185.493
≈ 37,6 mil €
160.785
≈ 32,6 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

73,2%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,7%

Ratio de liquidez corriente

7,25

Rotación de activos

1,18

Facturación por empleado

261 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2023-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PPA PAUL TECHNOLOGIES S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 45881180. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PPA PAUL TECHNOLOGIES S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PPA PAUL TECHNOLOGIES S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PPA PAUL TECHNOLOGIES S.R.L., CUI 45881180, nr. Reg. Com. J2022000202116, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PPA PAUL TECHNOLOGIES S.R.L. în 2025?

PPA PAUL TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 45881180) a avut o marjă de profit net de 73,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).