Volver a la búsqueda

INTRESA INVEST S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

INTRESA INVEST S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în Municipiul Timișoara. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 223.587 lei și profitul net a fost de 73.510 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 45793119 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #16984CAEN 6820 #7198

Datos generales

NombreINTRESA INVEST S.R.L.
CUI45793119
N.º de registroJ35/1095/2022
DirecciónCOL. ION ENESCU, 5, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6820
Fecha de registro14/03/2022
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
STREIAN CAIUS-GLADadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

224 mil RON

vs 200 mil RON

≈ 44,4 mil €

Profit net (2025)

73,5 mil RON

vs 721 RON

≈ 14,6 mil €

Capitaluri proprii (2025)

5,55 mil RON

vs -68 mil RON

≈ 1,1 mil €

Angajați (2025)

0

2025

224 mil RON

+12%față de 2024Profit net73,5 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20220 RONProfit net: -18,5 mil RON
2023108 mil RONProfit net: -50,1 mil RON
2024200 mil RONProfit net: 721 RON
2025224 mil RONProfit net: 73,5 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
223.587
≈ 44,4 mil €
73.510
≈ 14,6 mil €
0
2024
200.489
≈ 40,3 mil €
721
≈ 145 €
0
2023
107.592
≈ 21,8 mil €
-50.146
≈ -10,1 mil €
0
2022
0
≈ 0 €
-18.538
≈ -3,76 mil €
0

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

32,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

1.325,2%

Ratio de liquidez corriente

0,1

Rotación de activos

0,13

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2022-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INTRESA INVEST S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 45793119. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INTRESA INVEST S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INTRESA INVEST S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea INTRESA INVEST S.R.L., CUI 45793119, nr. Reg. Com. J35/1095/2022, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INTRESA INVEST S.R.L. în 2025?

INTRESA INVEST S.R.L. (CUI 45793119) a avut o marjă de profit net de 32,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).