Volver a la búsqueda

EXCLUSIVE MARIAGE S.R.L.

Activa

EXCLUSIVE MARIAGE S.R.L. este o firmă înființată în anul 2022 cu sediul în satul Săcălaz, județul Timiș. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 341.235 lei și un profit net de 87.613 lei cu 2 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 45719759 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #13126CAEN 4771 #1419

Datos generales

NombreEXCLUSIVE MARIAGE S.R.L.
CUI45719759
N.º de registroJ35/865/2022
Dirección872, Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş
Código CAEN principal4771
Fecha de registro28/02/2022
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
BOTOROAGĂ RAMONAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

341 mil RON

vs 281 mil RON

≈ 67,7 mil €

Profit net (2025)

87,6 mil RON

vs 701 RON

≈ 17,4 mil €

Capitaluri proprii (2025)

136 mil RON

vs 48,4 mil RON

≈ 27 mil €

Angajați (2025)

2

2025

341 mil RON

+22%față de 2024Profit net87,6 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202289,8 mil RONProfit net: 46,4 mil RON
2023193 mil RONProfit net: 1,07 mil RON
2024281 mil RONProfit net: 701 RON
2025341 mil RONProfit net: 87,6 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
341.235
≈ 67,7 mil €
87.613
≈ 17,4 mil €
2
2024
280.628
≈ 56,4 mil €
701
≈ 141 €
2
2023
193.153
≈ 39 mil €
1071
≈ 217 €
1
2022
89.840
≈ 18,2 mil €
46.416
≈ 9,41 mil €
0

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

25,7%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

64,4%

Ratio de liquidez corriente

1,35

Rotación de activos

0,65

Facturación por empleado

171 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma EXCLUSIVE MARIAGE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 45719759. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EXCLUSIVE MARIAGE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EXCLUSIVE MARIAGE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea EXCLUSIVE MARIAGE S.R.L., CUI 45719759, nr. Reg. Com. J35/865/2022, sediu Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EXCLUSIVE MARIAGE S.R.L. în 2025?

EXCLUSIVE MARIAGE S.R.L. (CUI 45719759) a avut o marjă de profit net de 25,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).