Volver a la búsqueda

CATA&RARES S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

CATA&RARES S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 154.833 lei și un profit net de 30.572 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 45662733 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #19272CAEN 4941 #25336

Datos generales

NombreCATA&RARES S.R.L.
CUI45662733
N.º de registroJ35/688/2022
DirecciónHOLDELOR, 8, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4941
Códigos CAEN autorizados49415320
Fecha de registro17/02/2022
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
STĂNESCU CĂTĂLINadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

169 mil RON

vs 155 mil RON

≈ 33,5 mil €

Profit net (2025)

18,9 mil RON

vs 30,6 mil RON

≈ 3,76 mil €

Capitaluri proprii (2025)

19,8 mil RON

vs 30,7 mil RON

≈ 3,93 mil €

Angajați (2025)

1

2025

169 mil RON

+9%față de 2024Profit net18,9 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2022114 mil RONProfit net: 32,9 mil RON
2023165 mil RONProfit net: 54,6 mil RON
2024155 mil RONProfit net: 30,6 mil RON
2025169 mil RONProfit net: 18,9 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
168.695
≈ 33,5 mil €
18.945
≈ 3,76 mil €
1
2024
154.833
≈ 31,1 mil €
30.572
≈ 6,15 mil €
1
2023
164.828
≈ 33,3 mil €
54.617
≈ 11 mil €
1
2022
113.613
≈ 23 mil €
32.865
≈ 6,66 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

11,2%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

95,7%

Ratio de liquidez corriente

2,86

Rotación de activos

5,54

Facturación por empleado

169 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2022-06-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CATA&RARES S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 45662733. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CATA&RARES S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CATA&RARES S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CATA&RARES S.R.L., CUI 45662733, nr. Reg. Com. J35/688/2022, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CATA&RARES S.R.L. în 2025?

CATA&RARES S.R.L. (CUI 45662733) a avut o marjă de profit net de 11,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).