Volver a la búsqueda

IZVORUL CERNII SRL

Activa

IZVORUL CERNII SRL este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în satul Slătioara, județul Vâlcea. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 109.700 lei și un profit net de 12.557 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 4557021 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Vâlcea #6197CAEN 4711 #24898

Información general

NombreIZVORUL CERNII SRL
CUI4557021
N.º de registroJ1993000151384
DirecciónCom. Slatioara, Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Vâlcea
Código CAEN principal4711
Códigos CAEN autorizados47115630
Fecha de registro09/02/1993
Autoridad fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Horezu
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
MUŞAT CORNELadministrator
MUȘAT MARIAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

110 mil RON

vs 109 mil RON

≈ 21,8 mil €

Profit net (2025)

12,6 mil RON

vs 8,28 mil RON

≈ 2,49 mil €

Capitaluri proprii (2025)

65,9 mil RON

vs 68,3 mil RON

≈ 13,1 mil €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
109.700
≈ 21,8 mil €
12.557
≈ 2,49 mil €
0
2024
108.966
≈ 21,9 mil €
8276
≈ 1,66 mil €
—
2023
104.118
≈ 21 mil €
14.361
≈ 2,9 mil €
—
2022
99.033
≈ 20,1 mil €
19.150
≈ 3,88 mil €
0
2021
108.058
≈ 22 mil €
17.832
≈ 3,62 mil €
1
2020
68.754
≈ 14,2 mil €
-9684
≈ -2 mil €
1
2019
107.902
≈ 22,7 mil €
-16.399
≈ -3,46 mil €
1
2018
122.201
≈ 26,3 mil €
6358
≈ 1,37 mil €
1
2017
168.449
≈ 36,9 mil €
35.140
≈ 7,69 mil €
1
2016
113.697
≈ 25,3 mil €
528
≈ 118 €
1
2015
117.096
≈ 26,3 mil €
1805
≈ 406 €
—
2014
111.096
≈ 25 mil €
734
≈ 165 €
—
2013
111.941
≈ 25,3 mil €
3671
≈ 831 €
2
2012
84.991
≈ 19,1 mil €
-5024
≈ -1,13 mil €
3

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

11,4%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

19,1%

Ratio de liquidez corriente

31,13

Rotación de activos

1,61

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2008-10-012014-07-09Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
1997-09-012002-09-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma IZVORUL CERNII SRL după CUI?

Cauți CUI 4557021. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IZVORUL CERNII SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IZVORUL CERNII SRL?

Datele de facturare sunt denumirea IZVORUL CERNII SRL, CUI 4557021, nr. Reg. Com. J1993000151384, sediu Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IZVORUL CERNII SRL în 2025?

IZVORUL CERNII SRL (CUI 4557021) a avut o marjă de profit net de 11,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).