Volver a la búsqueda

SECUNDO VET S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

SECUNDO VET S.R.L. este o firmă înființată în anul 2022 cu sediul în Municipiul Dej, Cluj. Pentru anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 506.679 lei și un profit net de 290.864 lei cu 3 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 45538957 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #12064CAEN 7500 #1085

Información general

NombreSECUNDO VET S.R.L.
CUI45538957
N.º de registroJ2022000407124
DirecciónCRIŞAN, 14, Municipiul Dej, Cluj
Código CAEN principal7500
Fecha de registro27/01/2022
Autoridad fiscalUnitatea Fiscală Municipală Dej
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

507 mil RON

vs 397 mil RON

≈ 101 mil €

Profit net (2025)

291 mil RON

vs 178 mil RON

≈ 57,7 mil €

Capitaluri proprii (2025)

291 mil RON

vs 178 mil RON

≈ 57,8 mil €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
506.679
≈ 101 mil €
290.864
≈ 57,7 mil €
3
2024
396.734
≈ 79,8 mil €
178.188
≈ 35,8 mil €
3
2023
405.188
≈ 81,9 mil €
228.536
≈ 46,2 mil €
3
2022
264.485
≈ 53,6 mil €
160.097
≈ 32,5 mil €
3

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

57,4%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

100%

Ratio de liquidez corriente

2,33

Rotación de activos

0,99

Facturación por empleado

169 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2022-03-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SECUNDO VET S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 45538957. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SECUNDO VET S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SECUNDO VET S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SECUNDO VET S.R.L., CUI 45538957, nr. Reg. Com. J2022000407124, sediu Municipiul Dej, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SECUNDO VET S.R.L. în 2025?

SECUNDO VET S.R.L. (CUI 45538957) a avut o marjă de profit net de 57,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).