Volver a la búsqueda

HERZ VISION S.R.L.

Activa

HERZ VISION S.R.L. este o companie înființată în anul 2022 cu sediul în satul Giroc, județul Timiș. Pentru anul 2025, cifra de afaceri este de 5176 lei și profitul net este de 1282 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 45489846 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #31376CAEN 8621 #2496

Datos generales

NombreHERZ VISION S.R.L.
CUI45489846
N.º de registroJ2022000178354
DirecciónCOSMOS, 4 A, Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş
Código CAEN principal8621
Códigos CAEN autorizados7499862186228699
Fecha de registro18/01/2022
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,18 mil RON

≈ 1,03 mil €

Profit net (2025)

1,28 mil RON

vs -1,49 mil RON

≈ 254 €

Capitaluri proprii (2025)

2,13 mil RON

vs 845 RON

≈ 422 €

Angajați (2025)

—

2025

5,18 mil RON

Profit net1,28 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202234,2 mil RONProfit net: 1,16 mil RON
202312,4 mil RONProfit net: 877 RON
2024Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -1,49 mil RON
20255,18 mil RONProfit net: 1,28 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5176
≈ 1,03 mil €
1282
≈ 254 €
—
2024
—
-1490
≈ -300 €
—
2023
12.380
≈ 2,5 mil €
877
≈ 177 €
—
2022
34.187
≈ 6,93 mil €
1159
≈ 235 €
0

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

24,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

60,3%

Ratio de liquidez corriente

2,37

Rotación de activos

1,41

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma HERZ VISION S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 45489846. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HERZ VISION S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HERZ VISION S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea HERZ VISION S.R.L., CUI 45489846, nr. Reg. Com. J2022000178354, sediu Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HERZ VISION S.R.L. în 2025?

HERZ VISION S.R.L. (CUI 45489846) a avut o marjă de profit net de 24,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).