Volver a la búsqueda

HIGHLIGHTECH S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

HIGHLIGHTECH S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în sat Chinteni, județul Cluj. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 332.181 lei și un profit net de 203.098 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 45189857 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #16791CAEN 6201 #7059

Información general

NombreHIGHLIGHTECH S.R.L.
CUI45189857
N.º de registroJ2021005446121
Dirección21 Decembrie, 48, Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj
Código CAEN principal6210
Fecha de registro08/11/2021
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
LUCA VLAD-MARIUSadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

332 mil RON

vs 302 mil RON

≈ 65,9 mil €

Profit net (2025)

203 mil RON

vs 207 mil RON

≈ 40,3 mil €

Capitaluri proprii (2025)

203 mil RON

vs 207 mil RON

≈ 40,4 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
332.181
≈ 65,9 mil €
203.098
≈ 40,3 mil €
1
2024
301.975
≈ 60,7 mil €
206.689
≈ 41,5 mil €
1
2023
297.476
≈ 60,1 mil €
232.693
≈ 47 mil €
1
2022
323.442
≈ 65,6 mil €
245.402
≈ 49,8 mil €
1
2021
27.051
≈ 5,5 mil €
11.534
≈ 2,34 mil €
0

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

61,1%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

5,24

Rotación de activos

1,37

Facturación por empleado

332 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2021-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma HIGHLIGHTECH S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 45189857. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HIGHLIGHTECH S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HIGHLIGHTECH S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea HIGHLIGHTECH S.R.L., CUI 45189857, nr. Reg. Com. J2021005446121, sediu Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HIGHLIGHTECH S.R.L. în 2025?

HIGHLIGHTECH S.R.L. (CUI 45189857) a avut o marjă de profit net de 61,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).