Volver a la búsqueda

CCA DREAMTEAM SOLUTIONS S.R.L.

Activa

CCA DREAMTEAM SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, cifra de afaceri a fost de 76.900 lei și profitul net a fost de 47.270 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 45138900 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #25156CAEN 7022 #7430

Datos generales

NombreCCA DREAMTEAM SOLUTIONS S.R.L.
CUI45138900
N.º de registroJ35/4398/2021
DirecciónCONSTANTIN BRÂNCOVEANU, 105, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal7022
Fecha de registro28/10/2021
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

65,1 mil RON

vs 76,9 mil RON

≈ 12,9 mil €

Profit net (2025)

40,5 mil RON

vs 47,3 mil RON

≈ 8,03 mil €

Capitaluri proprii (2025)

40,6 mil RON

vs 47,4 mil RON

≈ 8,06 mil €

Angajați (2025)

—

2025

65,1 mil RON

-15%față de 2024Profit net40,5 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202122,1 mil RONProfit net: 17,3 mil RON
2022179 mil RONProfit net: 136 mil RON
2023109 mil RONProfit net: 72,9 mil RON
202476,9 mil RONProfit net: 47,3 mil RON
202565,1 mil RONProfit net: 40,5 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
65.100
≈ 12,9 mil €
40.450
≈ 8,03 mil €
—
2024
76.900
≈ 15,5 mil €
47.270
≈ 9,5 mil €
—
2023
108.950
≈ 22 mil €
72.880
≈ 14,7 mil €
—
2022
179.400
≈ 36,4 mil €
135.843
≈ 27,5 mil €
—
2021
22.050
≈ 4,48 mil €
17.294
≈ 3,51 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

62,1%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,6%

Ratio de liquidez corriente

10,11

Rotación de activos

1,45

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CCA DREAMTEAM SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 45138900. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CCA DREAMTEAM SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CCA DREAMTEAM SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CCA DREAMTEAM SOLUTIONS S.R.L., CUI 45138900, nr. Reg. Com. J35/4398/2021, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CCA DREAMTEAM SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

CCA DREAMTEAM SOLUTIONS S.R.L. (CUI 45138900) a avut o marjă de profit net de 62,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).