Volver a la búsqueda

OV BILLING SOLUTIONS S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

OV BILLING SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în Sat Recea, Comuna Recea, Maramureș. Activitatea principală este codul CAEN 6201, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 340.067 lei cu un profit net de 141.402 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 45038080 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Maramureș #5849CAEN 6201 #6886

Información general

NombreOV BILLING SOLUTIONS S.R.L.
CUI45038080
N.º de registroJ2021001714248
DirecciónPRIMĂRIEI, 10, Sat Recea, Comuna Recea, Maramureş
Código CAEN principal6210
Códigos CAEN autorizados62016202
Fecha de registro11/10/2021
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

340 mil RON

vs 303 mil RON

≈ 67,5 mil €

Profit net (2025)

141 mil RON

vs 147 mil RON

≈ 28,1 mil €

Capitaluri proprii (2025)

142 mil RON

vs 147 mil RON

≈ 28,1 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
340.067
≈ 67,5 mil €
141.402
≈ 28,1 mil €
1
2024
302.863
≈ 60,9 mil €
147.103
≈ 29,6 mil €
1
2023
300.817
≈ 60,8 mil €
182.402
≈ 36,9 mil €
1
2022
270.635
≈ 54,9 mil €
182.266
≈ 37 mil €
1
2021
59.892
≈ 12,2 mil €
51.394
≈ 10,4 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 6 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

41,6%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,8%

Ratio de liquidez corriente

53,6

Rotación de activos

2,38

Facturación por empleado

340 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2024-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma OV BILLING SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 45038080. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru OV BILLING SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru OV BILLING SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea OV BILLING SOLUTIONS S.R.L., CUI 45038080, nr. Reg. Com. J2021001714248, sediu Sat Recea, Comuna Recea, Maramureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are OV BILLING SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

OV BILLING SOLUTIONS S.R.L. (CUI 45038080) a avut o marjă de profit net de 41,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).