Volver a la búsqueda

PHOTOSINTEZA S.R.L.

Activa

PHOTOSINTEZA S.R.L. este o firmă înființată în anul 2021 cu sediul în satul Tișăuți, comuna Ipotești, județul Suceava. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 116.167 lei și un profit net de 76.371 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 44964148 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Suceava #12218CAEN 7420 #1327

Información general

NombrePHOTOSINTEZA S.R.L.
CUI44964148
N.º de registroJ2021001835332
DirecciónReus, 17 C, Sat Tişăuţi, Comuna Ipoteşti, Suceava
Código CAEN principal7420
Códigos CAEN autorizados59115912602074207739
Fecha de registro24/09/2021
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

109 mil RON

vs 116 mil RON

≈ 21,7 mil €

Profit net (2025)

44,4 mil RON

vs 76,4 mil RON

≈ 8,81 mil €

Capitaluri proprii (2025)

44,6 mil RON

vs 30,6 mil RON

≈ 8,86 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
109.339
≈ 21,7 mil €
44.401
≈ 8,81 mil €
1
2024
116.167
≈ 23,4 mil €
76.371
≈ 15,4 mil €
1
2023
60.402
≈ 12,2 mil €
32.046
≈ 6,48 mil €
—
2022
76.003
≈ 15,4 mil €
49.924
≈ 10,1 mil €
—
2021
29.883
≈ 6,07 mil €
23.448
≈ 4,77 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

40,6%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,5%

Ratio de liquidez corriente

1,51

Rotación de activos

1,28

Facturación por empleado

109 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma PHOTOSINTEZA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44964148. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PHOTOSINTEZA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PHOTOSINTEZA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PHOTOSINTEZA S.R.L., CUI 44964148, nr. Reg. Com. J2021001835332, sediu Sat Tişăuţi, Comuna Ipoteşti, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PHOTOSINTEZA S.R.L. în 2025?

PHOTOSINTEZA S.R.L. (CUI 44964148) a avut o marjă de profit net de 40,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).