Volver a la búsqueda

MLB SOLUTIONS CONSTRUCT S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

MLB SOLUTIONS CONSTRUCT S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.519.170 lei și un profit net de 994.459 lei cu 5 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 44916981 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #4912CAEN 4120 #4302

Datos generales

NombreMLB SOLUTIONS CONSTRUCT S.R.L.
CUI44916981
N.º de registroJ2021003760353
DirecciónLugojului, 7, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4100
Fecha de registro16/09/2021
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,52 M RON

vs 1,23 M RON

≈ 302 mil €

Profit net (2025)

994 mil RON

vs 752 mil RON

≈ 197 mil €

Capitaluri proprii (2025)

1 M RON

vs 721 RON

≈ 198 mil €

Angajați (2025)

5

2025

1,52 M RON

+23%față de 2024Profit net994 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202182,7 mil RONProfit net: 13,2 mil RON
20221,11 M RONProfit net: 551 mil RON
20231,66 M RONProfit net: 1,15 M RON
20241,23 M RONProfit net: 752 mil RON
20251,52 M RONProfit net: 994 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.519.170
≈ 302 mil €
994.459
≈ 197 mil €
5
2024
1.233.932
≈ 248 mil €
751.960
≈ 151 mil €
5
2023
1.656.922
≈ 335 mil €
1.147.521
≈ 232 mil €
6
2022
1.112.213
≈ 226 mil €
551.000
≈ 112 mil €
6
2021
82.717
≈ 16,8 mil €
13.226
≈ 2,69 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

65,5%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,4%

Ratio de liquidez corriente

4,62

Rotación de activos

1,25

Facturación por empleado

304 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2021-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MLB SOLUTIONS CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44916981. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MLB SOLUTIONS CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MLB SOLUTIONS CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MLB SOLUTIONS CONSTRUCT S.R.L., CUI 44916981, nr. Reg. Com. J2021003760353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MLB SOLUTIONS CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

MLB SOLUTIONS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 44916981) a avut o marjă de profit net de 65,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).