Volver a la búsqueda

BARTA TECHNOLOGY S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

BARTA TECHNOLOGY S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 903.504 lei și un profit net de 751.837 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 44850488 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #16066CAEN 6210 #4212

Información general

NombreBARTA TECHNOLOGY S.R.L.
CUI44850488
N.º de registroJ2021004210129
DirecciónFELEACU, 196i/1, Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj
Código CAEN principal6210
Fecha de registro06/09/2021
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
BARTA ADRIAN SILVIUadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

353 mil RON

vs 904 mil RON

≈ 70 mil €

Profit net (2025)

223 mil RON

vs 752 mil RON

≈ 44,3 mil €

Capitaluri proprii (2025)

223 mil RON

vs 752 mil RON

≈ 44,3 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
352.914
≈ 70 mil €
223.192
≈ 44,3 mil €
1
2024
903.504
≈ 182 mil €
751.837
≈ 151 mil €
1
2023
474.568
≈ 95,9 mil €
299.051
≈ 60,5 mil €
1
2022
273.753
≈ 55,5 mil €
254.293
≈ 51,6 mil €
0
2021
237.007
≈ 48,2 mil €
228.309
≈ 46,4 mil €
0

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 14 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

63,2%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

1,63

Rotación de activos

0,97

Facturación por empleado

353 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2024-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BARTA TECHNOLOGY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44850488. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BARTA TECHNOLOGY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BARTA TECHNOLOGY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea BARTA TECHNOLOGY S.R.L., CUI 44850488, nr. Reg. Com. J2021004210129, sediu Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BARTA TECHNOLOGY S.R.L. în 2025?

BARTA TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 44850488) a avut o marjă de profit net de 63,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).