Volver a la búsqueda

LANGUAGE INSIDER S.R.L.

Activa

LANGUAGE INSIDER S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 51.410 lei și un profit net de 27.516 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 44756236 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #28342CAEN 8559 #6111

Datos generales

NombreLANGUAGE INSIDER S.R.L.
CUI44756236
N.º de registroJ2021003310354
DirecciónVEVERIŢEI, 3, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal8559
Códigos CAEN autorizados74308559
Fecha de registro18/08/2021
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
CĂLIN IULIAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

28,4 mil RON

vs 51,4 mil RON

≈ 5,63 mil €

Profit net (2025)

9,89 mil RON

vs 27,5 mil RON

≈ 1,96 mil €

Capitaluri proprii (2025)

13,6 mil RON

vs 27,8 mil RON

≈ 2,71 mil €

Angajați (2025)

—

2025

28,4 mil RON

-45%față de 2024Profit net9,89 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20217,93 mil RONProfit net: 3,54 mil RON
202230,4 mil RONProfit net: 18,2 mil RON
202334,8 mil RONProfit net: 14,1 mil RON
202451,4 mil RONProfit net: 27,5 mil RON
202528,4 mil RONProfit net: 9,89 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
28.380
≈ 5,63 mil €
9888
≈ 1,96 mil €
—
2024
51.410
≈ 10,3 mil €
27.516
≈ 5,53 mil €
—
2023
34.810
≈ 7,04 mil €
14.099
≈ 2,85 mil €
—
2022
30.350
≈ 6,15 mil €
18.186
≈ 3,69 mil €
—
2021
7930
≈ 1,61 mil €
3544
≈ 720 €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

34,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

72,5%

Ratio de liquidez corriente

48,54

Rotación de activos

2,04

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma LANGUAGE INSIDER S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44756236. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LANGUAGE INSIDER S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LANGUAGE INSIDER S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea LANGUAGE INSIDER S.R.L., CUI 44756236, nr. Reg. Com. J2021003310354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LANGUAGE INSIDER S.R.L. în 2025?

LANGUAGE INSIDER S.R.L. (CUI 44756236) a avut o marjă de profit net de 34,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).