Volver a la búsqueda

SM VEST MEDIA S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

SM VEST MEDIA S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 614.312 lei și un profit net de 357.703 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 44695414 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #10914CAEN 7311 #3154

Datos generales

NombreSM VEST MEDIA S.R.L.
CUI44695414
N.º de registroJ2021003129352
DirecciónLEV TOLSTOI, 2, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal7311
Fecha de registro05/08/2021
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
ROMAN DOINIȚAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

447 mil RON

vs 614 mil RON

≈ 88,6 mil €

Profit net (2025)

34,7 mil RON

vs 358 mil RON

≈ 6,89 mil €

Capitaluri proprii (2025)

683 mil RON

vs 654 mil RON

≈ 136 mil €

Angajați (2025)

1

2025

447 mil RON

-27%față de 2024Profit net34,7 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2021Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -6,01 mil RON
202263,1 mil RONProfit net: 53,9 mil RON
2023297 mil RONProfit net: 248 mil RON
2024614 mil RONProfit net: 358 mil RON
2025447 mil RONProfit net: 34,7 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
446.571
≈ 88,6 mil €
34.710
≈ 6,89 mil €
1
2024
614.312
≈ 123 mil €
357.703
≈ 71,9 mil €
1
2023
296.772
≈ 60 mil €
248.229
≈ 50,2 mil €
1
2022
63.140
≈ 12,8 mil €
53.873
≈ 10,9 mil €
1
2021
—
-6005
≈ -1,22 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

7,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

5,1%

Ratio de liquidez corriente

1,33

Rotación de activos

0,29

Facturación por empleado

447 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2024-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SM VEST MEDIA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44695414. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SM VEST MEDIA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SM VEST MEDIA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SM VEST MEDIA S.R.L., CUI 44695414, nr. Reg. Com. J2021003129352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SM VEST MEDIA S.R.L. în 2025?

SM VEST MEDIA S.R.L. (CUI 44695414) a avut o marjă de profit net de 7,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).