Volver a la búsqueda

ZENARCH S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

ZENARCH S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 156.936 lei și un profit net de 73.110 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 44685534 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #19537CAEN 7111 #3257

Datos generales

NombreZENARCH S.R.L.
CUI44685534
N.º de registroJ35/3107/2021
DirecciónNICOLAE TITULESCU, 11, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal7111
Códigos CAEN autorizados62026209711171127410
Fecha de registro03/08/2021
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

163 mil RON

vs 157 mil RON

≈ 32,3 mil €

Profit net (2025)

63,8 mil RON

vs 73,1 mil RON

≈ 12,7 mil €

Capitaluri proprii (2025)

115 mil RON

vs 73,4 mil RON

≈ 22,8 mil €

Angajați (2025)

0

2025

163 mil RON

+4%față de 2024Profit net63,8 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202115,1 mil RONProfit net: 12 mil RON
202225,8 mil RONProfit net: 20,1 mil RON
202374,5 mil RONProfit net: 33,3 mil RON
2024157 mil RONProfit net: 73,1 mil RON
2025163 mil RONProfit net: 63,8 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
162.953
≈ 32,3 mil €
63.814
≈ 12,7 mil €
0
2024
156.936
≈ 31,5 mil €
73.110
≈ 14,7 mil €
—
2023
74.497
≈ 15,1 mil €
33.265
≈ 6,72 mil €
0
2022
25.788
≈ 5,23 mil €
20.089
≈ 4,07 mil €
0
2021
15.094
≈ 3,07 mil €
12.004
≈ 2,44 mil €
0

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

39,2%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

55,5%

Ratio de liquidez corriente

0,55

Rotación de activos

0,64

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2021-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ZENARCH S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44685534. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ZENARCH S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ZENARCH S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ZENARCH S.R.L., CUI 44685534, nr. Reg. Com. J35/3107/2021, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ZENARCH S.R.L. în 2025?

ZENARCH S.R.L. (CUI 44685534) a avut o marjă de profit net de 39,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).