Volver a la búsqueda

CONTITEAM IT SOLUTIONS S.R.L.

Activa

CONTITEAM IT SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 357.033 lei și un profit net de 277.825 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 44636655 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #18578CAEN 6201 #10256

Datos generales

NombreCONTITEAM IT SOLUTIONS S.R.L.
CUI44636655
N.º de registroJ35/2964/2021
DirecciónMARGINII, 2, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6201
Códigos CAEN autorizados582158296201620262036209
Fecha de registro23/07/2021
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

183 mil RON

vs 357 mil RON

≈ 36,3 mil €

Profit net (2025)

119 mil RON

vs 278 mil RON

≈ 23,5 mil €

Capitaluri proprii (2025)

213 mil RON

vs 94,5 mil RON

≈ 42,3 mil €

Angajați (2025)

1

2025

183 mil RON

-49%față de 2024Profit net119 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2022291 mil RONProfit net: 243 mil RON
2023362 mil RONProfit net: 280 mil RON
2024357 mil RONProfit net: 278 mil RON
2025183 mil RONProfit net: 119 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
182.900
≈ 36,3 mil €
118.595
≈ 23,5 mil €
1
2024
357.033
≈ 71,8 mil €
277.825
≈ 55,8 mil €
1
2023
361.512
≈ 73,1 mil €
280.068
≈ 56,6 mil €
1
2022
291.128
≈ 59 mil €
243.428
≈ 49,4 mil €
1
2021No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

64,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

55,6%

Ratio de liquidez corriente

105,07

Rotación de activos

0,85

Facturación por empleado

183 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2022-08-182026-05-01Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2022-02-012022-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONTITEAM IT SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44636655. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONTITEAM IT SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONTITEAM IT SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CONTITEAM IT SOLUTIONS S.R.L., CUI 44636655, nr. Reg. Com. J35/2964/2021, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONTITEAM IT SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

CONTITEAM IT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 44636655) a avut o marjă de profit net de 64,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).