Volver a la búsqueda

UPTRAINING SOLUTIONS S.R.L.

Activa

UPTRAINING SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 3.056.971 lei și un profit net de 864.401 lei cu 3 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 44633080 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #2892CAEN 8559 #91

Datos generales

NombreUPTRAINING SOLUTIONS S.R.L.
CUI44633080
N.º de registroJ2021002955358
DirecciónG-RAL ION DRAGALINA, 27, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal8559
Códigos CAEN autorizados47916310639185598569
Fecha de registro22/07/2021
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,06 M RON

vs 1,96 M RON

≈ 607 mil €

Profit net (2025)

864 mil RON

vs 855 mil RON

≈ 172 mil €

Capitaluri proprii (2025)

1,36 M RON

vs 1,03 M RON

≈ 271 mil €

Angajați (2025)

3

2025

3,06 M RON

+56%față de 2024Profit net864 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20218,13 mil RONProfit net: 982 RON
2022188 mil RONProfit net: 28,2 mil RON
2023858 mil RONProfit net: 223 mil RON
20241,96 M RONProfit net: 855 mil RON
20253,06 M RONProfit net: 864 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3.056.971
≈ 607 mil €
864.401
≈ 172 mil €
3
2024
1.956.072
≈ 393 mil €
855.119
≈ 172 mil €
3
2023
857.643
≈ 173 mil €
222.952
≈ 45,1 mil €
2
2022
188.130
≈ 38,1 mil €
28.246
≈ 5,73 mil €
1
2021
8130
≈ 1,65 mil €
982
≈ 200 €
0

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

28,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

63,3%

Ratio de liquidez corriente

4,52

Rotación de activos

1,81

Facturación por empleado

1,02 M RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma UPTRAINING SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44633080. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru UPTRAINING SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru UPTRAINING SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea UPTRAINING SOLUTIONS S.R.L., CUI 44633080, nr. Reg. Com. J2021002955358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are UPTRAINING SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

UPTRAINING SOLUTIONS S.R.L. (CUI 44633080) a avut o marjă de profit net de 28,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).