Volver a la búsqueda

EASYSOFTWAREDEVELOPMENT S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

EASYSOFTWAREDEVELOPMENT S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în Comuna Baciu, județul Cluj. Pentru anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 433.515 lei și un profit net de 356.065 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 44609898 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #14047CAEN 6210 #3535

Información general

NombreEASYSOFTWAREDEVELOPMENT S.R.L.
CUI44609898
N.º de registroJ2021003421122
DirecciónMagnoliei, 21, Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj
Código CAEN principal6210
Fecha de registro19/07/2021
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
MIHEȘ GELUadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

416 mil RON

vs 434 mil RON

≈ 82,6 mil €

Profit net (2025)

313 mil RON

vs 356 mil RON

≈ 62,1 mil €

Capitaluri proprii (2025)

313 mil RON

vs 356 mil RON

≈ 62,1 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
416.214
≈ 82,6 mil €
312.627
≈ 62,1 mil €
1
2024
433.515
≈ 87,1 mil €
356.065
≈ 71,6 mil €
1
2023
429.697
≈ 86,9 mil €
368.572
≈ 74,5 mil €
1
2022
394.214
≈ 79,9 mil €
338.578
≈ 68,7 mil €
1
2021
169.669
≈ 34,5 mil €
106.183
≈ 21,6 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

75,1%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

17,03

Rotación de activos

1,26

Facturación por empleado

416 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2021-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EASYSOFTWAREDEVELOPMENT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44609898. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EASYSOFTWAREDEVELOPMENT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EASYSOFTWAREDEVELOPMENT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea EASYSOFTWAREDEVELOPMENT S.R.L., CUI 44609898, nr. Reg. Com. J2021003421122, sediu Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EASYSOFTWAREDEVELOPMENT S.R.L. în 2025?

EASYSOFTWAREDEVELOPMENT S.R.L. (CUI 44609898) a avut o marjă de profit net de 75,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).