Volver a la búsqueda

SONGAS LIGHT S.R.L.

Activa

SONGAS LIGHT S.R.L. este o firmă înființată în anul 2021 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 107.776 lei și un profit net de 50.491 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 44595504 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #23029CAEN 7022 #6489

Datos generales

NombreSONGAS LIGHT S.R.L.
CUI44595504
N.º de registroJ2021002843354
DirecciónCASTANILOR, 3, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal7020
Fecha de registro15/07/2021
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
ORAVETZ SONIA-OLENAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

97,1 mil RON

vs 108 mil RON

≈ 19,3 mil €

Profit net (2025)

37,5 mil RON

vs 50,5 mil RON

≈ 7,44 mil €

Capitaluri proprii (2025)

40,7 mil RON

vs 53,7 mil RON

≈ 8,07 mil €

Angajați (2025)

—

2025

97,1 mil RON

-10%față de 2024Profit net37,5 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202172,9 mil RONProfit net: 69,1 mil RON
202289,8 mil RONProfit net: 81,4 mil RON
2023105 mil RONProfit net: 49,9 mil RON
2024108 mil RONProfit net: 50,5 mil RON
202597,1 mil RONProfit net: 37,5 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
97.134
≈ 19,3 mil €
37.481
≈ 7,44 mil €
—
2024
107.776
≈ 21,7 mil €
50.491
≈ 10,1 mil €
—
2023
105.185
≈ 21,3 mil €
49.852
≈ 10,1 mil €
—
2022
89.774
≈ 18,2 mil €
81.397
≈ 16,5 mil €
—
2021
72.929
≈ 14,8 mil €
69.054
≈ 14 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

38,6%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

92,1%

Ratio de liquidez corriente

5,58

Rotación de activos

2,03

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SONGAS LIGHT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44595504. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SONGAS LIGHT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SONGAS LIGHT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SONGAS LIGHT S.R.L., CUI 44595504, nr. Reg. Com. J2021002843354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SONGAS LIGHT S.R.L. în 2025?

SONGAS LIGHT S.R.L. (CUI 44595504) a avut o marjă de profit net de 38,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).