Volver a la búsqueda

4SURE GRP S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

4SURE GRP S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 876.202 lei și un profit net de 620.002 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 44382220 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #7206CAEN 2829 #73

Datos generales

Nombre4SURE GRP S.R.L.
CUI44382220
N.º de registroJ35/2225/2021
DirecciónSIMION BĂRNUŢIU, 13, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal2829
Códigos CAEN autorizados2829283033124941
Fecha de registro04/06/2021
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
MANZON ALBERTOadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

876 mil RON

vs 827 mil RON

≈ 174 mil €

Profit net (2025)

620 mil RON

vs 450 mil RON

≈ 123 mil €

Capitaluri proprii (2025)

620 mil RON

vs 823 mil RON

≈ 123 mil €

Angajați (2025)

1

2025

876 mil RON

+6%față de 2024Profit net620 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2021204 mil RONProfit net: 183 mil RON
20222,07 M RONProfit net: 1,12 M RON
20231,6 M RONProfit net: 434 mil RON
2024827 mil RONProfit net: 450 mil RON
2025876 mil RONProfit net: 620 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
876.202
≈ 174 mil €
620.002
≈ 123 mil €
1
2024
826.929
≈ 166 mil €
450.094
≈ 90,5 mil €
1
2023
1.600.581
≈ 324 mil €
433.933
≈ 87,7 mil €
1
2022
2.070.556
≈ 420 mil €
1.124.114
≈ 228 mil €
1
2021
203.901
≈ 41,4 mil €
182.801
≈ 37,2 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

70,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

100%

Ratio de liquidez corriente

6,15

Rotación de activos

1,19

Facturación por empleado

876 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2021-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma 4SURE GRP S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44382220. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru 4SURE GRP S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru 4SURE GRP S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea 4SURE GRP S.R.L., CUI 44382220, nr. Reg. Com. J35/2225/2021, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are 4SURE GRP S.R.L. în 2025?

4SURE GRP S.R.L. (CUI 44382220) a avut o marjă de profit net de 70,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).