Volver a la búsqueda

PURE JADE S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

PURE JADE S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.376.812 lei și un profit net de 219.828 lei cu 4 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 44243052 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #6664CAEN 4618 #354

Datos generales

NombrePURE JADE S.R.L.
CUI44243052
N.º de registroJ2021001906353
DirecciónMARTIR CONSTANTIN RADU, 8, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4618
Códigos CAEN autorizados4618461947914799
Fecha de registro10/05/2021
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
CHILOM ADELINEadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

987 mil RON

vs 1,38 M RON

≈ 196 mil €

Profit net (2025)

56,5 mil RON

vs 220 mil RON

≈ 11,2 mil €

Capitaluri proprii (2025)

462 mil RON

vs 484 mil RON

≈ 91,6 mil €

Angajați (2025)

3

2025

987 mil RON

-28%față de 2024Profit net56,5 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20231,92 M RONProfit net: 179 mil RON
20241,38 M RONProfit net: 220 mil RON
2025987 mil RONProfit net: 56,5 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
987.136
≈ 196 mil €
56.499
≈ 11,2 mil €
3
2024
1.376.812
≈ 277 mil €
219.828
≈ 44,2 mil €
4
2023
1.918.990
≈ 388 mil €
179.058
≈ 36,2 mil €
5
2022No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2021No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

5,7%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

12,2%

Ratio de liquidez corriente

0,59

Rotación de activos

1,15

Facturación por empleado

329 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2021-06-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PURE JADE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44243052. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PURE JADE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PURE JADE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PURE JADE S.R.L., CUI 44243052, nr. Reg. Com. J2021001906353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PURE JADE S.R.L. în 2025?

PURE JADE S.R.L. (CUI 44243052) a avut o marjă de profit net de 5,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).