Volver a la búsqueda

ALUR CONSTRUCT S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

ALUR CONSTRUCT S.R.L. este o firmă înființată în anul 2021 cu sediul în satul Beregsău Mare, comuna Săcălaz, județul Timiș. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 29.706 lei și un profit net de 1886 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 44230460 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #7458CAEN 4120 #6756

Datos generales

NombreALUR CONSTRUCT S.R.L.
CUI44230460
N.º de registroJ2021001880354
DirecciónHațegana, 1, Sat Beregsău Mare, Comuna Săcălaz, Timiş
Código CAEN principal4100
Fecha de registro06/05/2021
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

825 mil RON

vs 29,7 mil RON

≈ 164 mil €

Profit net (2025)

154 mil RON

vs 1,89 mil RON

≈ 30,5 mil €

Capitaluri proprii (2025)

152 mil RON

vs -1,67 mil RON

≈ 30,2 mil €

Angajați (2025)

0

2025

825 mil RON

+2677%față de 2024Profit net154 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202334,4 mil RONProfit net: 20,8 mil RON
202429,7 mil RONProfit net: 1,89 mil RON
2025825 mil RONProfit net: 154 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
824.873
≈ 164 mil €
153.610
≈ 30,5 mil €
0
2024
29.706
≈ 5,97 mil €
1886
≈ 379 €
1
2023
34.388
≈ 6,95 mil €
20.817
≈ 4,21 mil €
—
2022No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2021No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

18,6%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

101,1%

Ratio de liquidez corriente

1,51

Rotación de activos

2,75

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2025-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ALUR CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44230460. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ALUR CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ALUR CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ALUR CONSTRUCT S.R.L., CUI 44230460, nr. Reg. Com. J2021001880354, sediu Sat Beregsău Mare, Comuna Săcălaz, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ALUR CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

ALUR CONSTRUCT S.R.L. (CUI 44230460) a avut o marjă de profit net de 18,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).