Volver a la búsqueda

R&B ACCOUNTING SERVICES S.R.L.

Activa

R&B ACCOUNTING SERVICES S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 193.513 lei și un profit net de 125.898 lei cu un număr de 1 angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 44217460 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #18123CAEN 6920 #7255

Datos generales

NombreR&B ACCOUNTING SERVICES S.R.L.
CUI44217460
N.º de registroJ2021001849359
DirecciónPAUL CHINEZU, 2, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6920
Códigos CAEN autorizados681068206920702273207490821182198299
Fecha de registro04/05/2021
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
BUGYI CLARAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

194 mil RON

vs 169 mil RON

≈ 38,4 mil €

Profit net (2025)

126 mil RON

vs 109 mil RON

≈ 25 mil €

Capitaluri proprii (2025)

127 mil RON

vs 111 mil RON

≈ 25,2 mil €

Angajați (2025)

1

2025

194 mil RON

+14%față de 2024Profit net126 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202148 mil RONProfit net: 36,9 mil RON
2022179 mil RONProfit net: 129 mil RON
2023168 mil RONProfit net: 108 mil RON
2024169 mil RONProfit net: 109 mil RON
2025194 mil RONProfit net: 126 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
193.513
≈ 38,4 mil €
125.898
≈ 25 mil €
1
2024
169.232
≈ 34 mil €
109.303
≈ 22 mil €
1
2023
167.783
≈ 33,9 mil €
108.121
≈ 21,9 mil €
1
2022
179.072
≈ 36,3 mil €
128.995
≈ 26,2 mil €
1
2021
47.986
≈ 9,75 mil €
36.855
≈ 7,49 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

65,1%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,1%

Ratio de liquidez corriente

11,68

Rotación de activos

1,39

Facturación por empleado

194 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma R&B ACCOUNTING SERVICES S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44217460. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru R&B ACCOUNTING SERVICES S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru R&B ACCOUNTING SERVICES S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea R&B ACCOUNTING SERVICES S.R.L., CUI 44217460, nr. Reg. Com. J2021001849359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are R&B ACCOUNTING SERVICES S.R.L. în 2025?

R&B ACCOUNTING SERVICES S.R.L. (CUI 44217460) a avut o marjă de profit net de 65,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).