Volver a la búsqueda

PROWALK S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

PROWALK S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.383.406 lei și un profit net de 309.872 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 44059549 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #3424CAEN 4642 #183

Datos generales

NombrePROWALK S.R.L.
CUI44059549
N.º de registroJ2021001463351
DirecciónEPISCOP AUGUSTIN PACHA, 10, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4642
Fecha de registro06.04.2021
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
LOVATO CLAUDIOadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,45 M RON

vs 3,38 M RON

≈ 487 mil €

Profit net (2025)

147 mil RON

vs 310 mil RON

≈ 29,1 mil €

Capitaluri proprii (2025)

257 mil RON

vs 354 mil RON

≈ 50,9 mil €

Angajați (2025)

0

2025

2,45 M RON

-28%față de 2024Profit net147 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20211,6 M RONProfit net: 306 mil RON
20222,36 M RONProfit net: 174 mil RON
20232,17 M RONProfit net: 198 mil RON
20243,38 M RONProfit net: 310 mil RON
20252,45 M RONProfit net: 147 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.451.490
≈ 487 mil €
146.595
≈ 29,1 mil €
0
2024
3.383.406
≈ 680 mil €
309.872
≈ 62,3 mil €
0
2023
2.173.244
≈ 439 mil €
197.911
≈ 40 mil €
0
2022
2.358.986
≈ 478 mil €
174.056
≈ 35,3 mil €
1
2021
1.604.205
≈ 326 mil €
305.791
≈ 62,1 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

6%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

57,1%

Ratio de liquidez corriente

2,03

Rotación de activos

4,86

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2021-05-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PROWALK S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44059549. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PROWALK S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PROWALK S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PROWALK S.R.L., CUI 44059549, nr. Reg. Com. J2021001463351, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PROWALK S.R.L. în 2025?

PROWALK S.R.L. (CUI 44059549) a avut o marjă de profit net de 6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).