Volver a la búsqueda

LE MARC ET FILS S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

LE MARC ET FILS S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 483.499 lei și un profit net de 374.902 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 44035248 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #12707CAEN 4619 #2244

Información general

NombreLE MARC ET FILS S.R.L.
CUI44035248
N.º de registroJ2021001639121
DirecciónFELEACU, 495D, Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj
Código CAEN principal4619
Códigos CAEN autorizados461970227420
Fecha de registro01/04/2021
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
BÎRNAZ MIHAI-MARCadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

483 mil RON

vs 362 mil RON

≈ 96 mil €

Profit net (2025)

375 mil RON

vs 271 mil RON

≈ 74,4 mil €

Capitaluri proprii (2025)

375 mil RON

vs 271 mil RON

≈ 74,5 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
483.499
≈ 96 mil €
374.902
≈ 74,4 mil €
1
2024
362.425
≈ 72,9 mil €
271.177
≈ 54,5 mil €
1
2023
331.780
≈ 67,1 mil €
250.404
≈ 50,6 mil €
1
2022
232.920
≈ 47,2 mil €
219.708
≈ 44,6 mil €
1
2021
84.760
≈ 17,2 mil €
79.985
≈ 16,3 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

77,5%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

11,57

Rotación de activos

1,18

Facturación por empleado

483 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2024-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LE MARC ET FILS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44035248. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LE MARC ET FILS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LE MARC ET FILS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea LE MARC ET FILS S.R.L., CUI 44035248, nr. Reg. Com. J2021001639121, sediu Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LE MARC ET FILS S.R.L. în 2025?

LE MARC ET FILS S.R.L. (CUI 44035248) a avut o marjă de profit net de 77,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).