Volver a la búsqueda

AVA CENTER HEALTH & BEAUTY S.R.L.

Activa

AVA CENTER HEALTH & BEAUTY S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.964.361 lei și un profit net de 207.293 lei cu 7 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 44005697 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #4060CAEN 8622 #970

Datos generales

NombreAVA CENTER HEALTH & BEAUTY S.R.L.
CUI44005697
N.º de registroJ2021001318350
Dirección16 DECEMBRIE 1989, 1, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal8622
Fecha de registro29/03/2021
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,96 M RON

vs 1,92 M RON

≈ 390 mil €

Profit net (2025)

207 mil RON

vs 11,2 mil RON

≈ 41,1 mil €

Capitaluri proprii (2025)

732 mil RON

vs 525 mil RON

≈ 145 mil €

Angajați (2025)

7

2025

1,96 M RON

+2%față de 2024Profit net207 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2021Vizibil cu un cont gratuitProfit net: 0 RON
20221,09 M RONProfit net: 398 mil RON
20232,36 M RONProfit net: 1,07 M RON
20241,92 M RONProfit net: 11,2 mil RON
20251,96 M RONProfit net: 207 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.964.361
≈ 390 mil €
207.293
≈ 41,1 mil €
7
2024
1.918.026
≈ 386 mil €
11.219
≈ 2,26 mil €
7
2023
2.360.340
≈ 477 mil €
1.068.836
≈ 216 mil €
5
2022
1.094.273
≈ 222 mil €
398.437
≈ 80,8 mil €
2
2021
—
0
≈ 0 €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

10,6%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

28,3%

Ratio de liquidez corriente

0,73

Rotación de activos

0,82

Facturación por empleado

281 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma AVA CENTER HEALTH & BEAUTY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 44005697. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AVA CENTER HEALTH & BEAUTY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru AVA CENTER HEALTH & BEAUTY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea AVA CENTER HEALTH & BEAUTY S.R.L., CUI 44005697, nr. Reg. Com. J2021001318350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are AVA CENTER HEALTH & BEAUTY S.R.L. în 2025?

AVA CENTER HEALTH & BEAUTY S.R.L. (CUI 44005697) a avut o marjă de profit net de 10,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).