Volver a la búsqueda

CONTA CM RESULT S.R.L.

Activa

CONTA CM RESULT S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 195.390 lei și un profit net de 85.326 lei cu 1 angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 43826821 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #18054CAEN 8299 #4388

Datos generales

NombreCONTA CM RESULT S.R.L.
CUI43826821
N.º de registroJ2021000862353
DirecciónIOSIF VULCAN, 32, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal8299
Fecha de registro01/03/2021
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

195 mil RON

vs 102 mil RON

≈ 38,8 mil €

Profit net (2025)

85,3 mil RON

vs 2,6 mil RON

≈ 16,9 mil €

Capitaluri proprii (2025)

149 mil RON

vs 85,1 mil RON

≈ 29,5 mil €

Angajați (2025)

1

2025

195 mil RON

+91%față de 2024Profit net85,3 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202265,8 mil RONProfit net: 35,1 mil RON
2023145 mil RONProfit net: 59,2 mil RON
2024102 mil RONProfit net: 2,6 mil RON
2025195 mil RONProfit net: 85,3 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
195.390
≈ 38,8 mil €
85.326
≈ 16,9 mil €
1
2024
102.350
≈ 20,6 mil €
2603
≈ 523 €
1
2023
144.620
≈ 29,2 mil €
59.154
≈ 12 mil €
1
2022
65.806
≈ 13,3 mil €
35.083
≈ 7,11 mil €
1
2021No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

43,7%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

57,4%

Ratio de liquidez corriente

25,07

Rotación de activos

1,27

Facturación por empleado

195 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONTA CM RESULT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 43826821. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONTA CM RESULT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONTA CM RESULT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CONTA CM RESULT S.R.L., CUI 43826821, nr. Reg. Com. J2021000862353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONTA CM RESULT S.R.L. în 2025?

CONTA CM RESULT S.R.L. (CUI 43826821) a avut o marjă de profit net de 43,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).