Volver a la búsqueda

MARGO PFLEGE S.R.L.

Activa

MARGO PFLEGE S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 8122, iar în anul 2024 cifra de afaceri a fost de 268.296 lei cu un profit net de 93.888 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 43626769 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #18949CAEN 8122 #447

Datos generales

NombreMARGO PFLEGE S.R.L.
CUI43626769
N.º de registroJ35/304/2021
DirecciónMARGINII, 2, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal8122
Códigos CAEN autorizados812181228129
Fecha de registro27/01/2021
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
GOLEA MARIUSadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

175 mil RON

vs 268 mil RON

≈ 34,8 mil €

Profit net (2025)

45,4 mil RON

vs 93,9 mil RON

≈ 9,01 mil €

Capitaluri proprii (2025)

5,63 mil RON

vs 221 mil RON

≈ 1,12 mil €

Angajați (2025)

2

2025

175 mil RON

-35%față de 2024Profit net45,4 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2021233 mil RONProfit net: 109 mil RON
2022281 mil RONProfit net: 104 mil RON
2023211 mil RONProfit net: 69,1 mil RON
2024268 mil RONProfit net: 93,9 mil RON
2025175 mil RONProfit net: 45,4 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
175.167
≈ 34,8 mil €
45.386
≈ 9,01 mil €
2
2024
268.296
≈ 53,9 mil €
93.888
≈ 18,9 mil €
3
2023
211.195
≈ 42,7 mil €
69.071
≈ 14 mil €
3
2022
281.083
≈ 57 mil €
103.595
≈ 21 mil €
3
2021
232.507
≈ 47,3 mil €
109.027
≈ 22,2 mil €
3

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

25,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

806,6%

Ratio de liquidez corriente

1,06

Rotación de activos

1,88

Facturación por empleado

87,6 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARGO PFLEGE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 43626769. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARGO PFLEGE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARGO PFLEGE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MARGO PFLEGE S.R.L., CUI 43626769, nr. Reg. Com. J35/304/2021, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARGO PFLEGE S.R.L. în 2025?

MARGO PFLEGE S.R.L. (CUI 43626769) a avut o marjă de profit net de 25,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).