Volver a la búsqueda

SALE2SALE S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

SALE2SALE S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.423.529 lei și un profit net de 1.131.620 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 43562738 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #15627CAEN 4619 #3353

Datos generales

NombreSALE2SALE S.R.L.
CUI43562738
N.º de registroJ2021000123353
DirecciónUNIRII, 13, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4619
Fecha de registro15/01/2021
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
MARTVON MIROSLAVadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Venituri totale (2025)

520 mil RON

vs 1,43 M RON

≈ 103 mil €

Profit net (2025)

209 mil RON

vs 1,13 M RON

≈ 41,4 mil €

Capitaluri proprii (2025)

4,21 M RON

vs 4 M RON

≈ 836 mil €

Angajați (2025)

0

2025

520 mil RON

-64%față de 2024Profit net209 mil RON
Venituri totale și profit net, pe ani
2021760 mil RONProfit net: 724 mil RON
20221,27 M RONProfit net: 1,16 M RON
20231,1 M RONProfit net: 990 mil RON
20241,43 M RONProfit net: 1,13 M RON
2025520 mil RONProfit net: 209 mil RON
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
520.130
≈ 103 mil €
208.687
≈ 41,4 mil €
0
2024
1.432.899
≈ 288 mil €
1.131.620
≈ 227 mil €
1
2023
1.096.221
≈ 222 mil €
989.682
≈ 200 mil €
1
2022
1.267.330
≈ 257 mil €
1.157.697
≈ 235 mil €
0
2021
759.657
≈ 154 mil €
723.682
≈ 147 mil €
0

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 14 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

80,4%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

5%

Ratio de liquidez corriente

79,2

Rotación de activos

0,06

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2022-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SALE2SALE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 43562738. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SALE2SALE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SALE2SALE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SALE2SALE S.R.L., CUI 43562738, nr. Reg. Com. J2021000123353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SALE2SALE S.R.L. în 2025?

SALE2SALE S.R.L. (CUI 43562738) a avut o marjă de profit net de 80,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).