Volver a la búsqueda

MARAL COMPACT S.R.L.

Activa

MARAL COMPACT S.R.L. este o firmă înființată în anul 2020 cu sediul în Comuna Feleacu, Cluj. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 287.931 lei și un profit net de 120.073 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 43267002 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #18686CAEN 8121 #1345

Información general

NombreMARAL COMPACT S.R.L.
CUI43267002
N.º de registroJ2020003571127
DirecciónFELEACU, 387A, Comuna Feleacu, Cluj
Código CAEN principal8121
Códigos CAEN autorizados812181228123
Fecha de registro30/10/2020
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
ȘUREAN MARIA-ALINAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

288 mil RON

vs 272 mil RON

≈ 57,1 mil €

Profit net (2025)

120 mil RON

vs 177 mil RON

≈ 23,8 mil €

Capitaluri proprii (2025)

361 mil RON

vs 241 mil RON

≈ 71,6 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
287.931
≈ 57,1 mil €
120.073
≈ 23,8 mil €
1
2024
272.265
≈ 54,7 mil €
176.823
≈ 35,5 mil €
1
2023
298.692
≈ 60,4 mil €
63.746
≈ 12,9 mil €
1
2022
298.667
≈ 60,6 mil €
267.944
≈ 54,3 mil €
1
2021
298.014
≈ 60,6 mil €
262.520
≈ 53,4 mil €
1
2020
53.135
≈ 11 mil €
50.405
≈ 10,4 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

41,7%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

33,3%

Ratio de liquidez corriente

60,51

Rotación de activos

0,79

Facturación por empleado

288 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARAL COMPACT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 43267002. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARAL COMPACT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARAL COMPACT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MARAL COMPACT S.R.L., CUI 43267002, nr. Reg. Com. J2020003571127, sediu Comuna Feleacu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARAL COMPACT S.R.L. în 2025?

MARAL COMPACT S.R.L. (CUI 43267002) a avut o marjă de profit net de 41,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).