Volver a la búsqueda

PAULA'S DENTAL CLINIC S.R.L.

Activa

PAULA'S DENTAL CLINIC S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2025, cifra de afaceri este de 173.125 lei și profitul net este de 103.654 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 43251154 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #19057CAEN 8623 #6313

Datos generales

NombrePAULA'S DENTAL CLINIC S.R.L.
CUI43251154
N.º de registroJ35/3185/2020
DirecciónAPATEU, 23, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal8623
Fecha de registro28/10/2020
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
DERBAN PAULA-RAMONAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

173 mil RON

vs 133 mil RON

≈ 34,4 mil €

Profit net (2025)

104 mil RON

vs 75,8 mil RON

≈ 20,6 mil €

Capitaluri proprii (2025)

104 mil RON

vs 153 mil RON

≈ 20,6 mil €

Angajați (2025)

1

2025

173 mil RON

+30%față de 2024Profit net104 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20206,51 mil RONProfit net: 2,15 mil RON
2021137 mil RONProfit net: 86,1 mil RON
2022130 mil RONProfit net: 69,7 mil RON
2023185 mil RONProfit net: 137 mil RON
2024133 mil RONProfit net: 75,8 mil RON
2025173 mil RONProfit net: 104 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
173.125
≈ 34,4 mil €
103.654
≈ 20,6 mil €
1
2024
132.774
≈ 26,7 mil €
75.767
≈ 15,2 mil €
1
2023
184.655
≈ 37,3 mil €
136.521
≈ 27,6 mil €
1
2022
129.731
≈ 26,3 mil €
69.717
≈ 14,1 mil €
1
2021
136.720
≈ 27,8 mil €
86.086
≈ 17,5 mil €
1
2020
6511
≈ 1,35 mil €
2148
≈ 444 €
0

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 4 de junio de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

59,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,7%

Ratio de liquidez corriente

0,92

Rotación de activos

0,93

Facturación por empleado

173 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma PAULA'S DENTAL CLINIC S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 43251154. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PAULA'S DENTAL CLINIC S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PAULA'S DENTAL CLINIC S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PAULA'S DENTAL CLINIC S.R.L., CUI 43251154, nr. Reg. Com. J35/3185/2020, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PAULA'S DENTAL CLINIC S.R.L. în 2025?

PAULA'S DENTAL CLINIC S.R.L. (CUI 43251154) a avut o marjă de profit net de 59,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).