Volver a la búsqueda

SUSAN DEVELOPMENT S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

SUSAN DEVELOPMENT S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 7.317.485 lei și profitul net a fost de 2.617.880 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 43125695 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #1408CAEN 6811 #57

Datos generales

NombreSUSAN DEVELOPMENT S.R.L.
CUI43125695
N.º de registroJ2020002866358
DirecciónCONSTANTIN BRÂNCOVEANU, 18, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6811
Fecha de registro01/10/2020
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
CHEIKH ASAD NIDALadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

7,32 M RON

vs 2,32 M RON

≈ 1,45 M €

Profit net (2025)

2,62 M RON

vs -444 mil RON

≈ 520 mil €

Capitaluri proprii (2025)

2,71 M RON

vs 41 mil RON

≈ 537 mil €

Angajați (2025)

1

2025

7,32 M RON

+216%față de 2024Profit net2,62 M RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2021Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -9,8 mil RON
2022857 mil RONProfit net: 288 mil RON
20231,49 M RONProfit net: 207 mil RON
20242,32 M RONProfit net: -444 mil RON
20257,32 M RONProfit net: 2,62 M RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
7.317.485
≈ 1,45 M €
2.617.880
≈ 520 mil €
1
2024
2.315.282
≈ 465 mil €
-444.293
≈ -89,3 mil €
2
2023
1.488.388
≈ 301 mil €
207.403
≈ 41,9 mil €
1
2022
857.107
≈ 174 mil €
287.916
≈ 58,4 mil €
1
2021
—
-9802
≈ -1,99 mil €
—
2020No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

35,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

96,7%

Ratio de liquidez corriente

1,23

Rotación de activos

0,6

Facturación por empleado

7,32 M RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2020-10-08—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SUSAN DEVELOPMENT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 43125695. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SUSAN DEVELOPMENT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SUSAN DEVELOPMENT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SUSAN DEVELOPMENT S.R.L., CUI 43125695, nr. Reg. Com. J2020002866358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SUSAN DEVELOPMENT S.R.L. în 2025?

SUSAN DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 43125695) a avut o marjă de profit net de 35,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).