Volver a la búsqueda

DEPO-CONTAINERE TM.RO S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

DEPO-CONTAINERE TM.RO S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.989.195 lei și un profit net de 245.862 lei cu 2 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 43047015 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #4026CAEN 4110 #609

Datos generales

NombreDEPO-CONTAINERE TM.RO S.R.L.
CUI43047015
N.º de registroJ2020002608352
DirecciónGrădinarilor, 36, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6812
Fecha de registro15/09/2020
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,99 M RON

vs 1,07 M RON

≈ 395 mil €

Profit net (2025)

246 mil RON

vs 199 mil RON

≈ 48,8 mil €

Capitaluri proprii (2025)

581 mil RON

vs 336 mil RON

≈ 115 mil €

Angajați (2025)

2

2025

1,99 M RON

+86%față de 2024Profit net246 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202010,9 mil RONProfit net: 906 RON
2021211 mil RONProfit net: 14,3 mil RON
2022420 mil RONProfit net: 31,9 mil RON
2023662 mil RONProfit net: 90,2 mil RON
20241,07 M RONProfit net: 199 mil RON
20251,99 M RONProfit net: 246 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.989.195
≈ 395 mil €
245.862
≈ 48,8 mil €
2
2024
1.066.597
≈ 214 mil €
199.049
≈ 40 mil €
2
2023
662.008
≈ 134 mil €
90.233
≈ 18,2 mil €
3
2022
420.410
≈ 85,2 mil €
31.860
≈ 6,46 mil €
4
2021
210.838
≈ 42,8 mil €
14.278
≈ 2,9 mil €
3
2020
10.853
≈ 2,24 mil €
906
≈ 187 €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

12,4%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

42,3%

Ratio de liquidez corriente

0,12

Rotación de activos

0,45

Facturación por empleado

995 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2020-09-24—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DEPO-CONTAINERE TM.RO S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 43047015. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DEPO-CONTAINERE TM.RO S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DEPO-CONTAINERE TM.RO S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea DEPO-CONTAINERE TM.RO S.R.L., CUI 43047015, nr. Reg. Com. J2020002608352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DEPO-CONTAINERE TM.RO S.R.L. în 2025?

DEPO-CONTAINERE TM.RO S.R.L. (CUI 43047015) a avut o marjă de profit net de 12,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).