Volver a la búsqueda

INDIVA VISION S.R.L.

Activa

INDIVA VISION S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în municipiul Timișoara. Cifra de afaceri în anul 2024 a fost de 205.111 lei, iar profitul net a fost de 97.123 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 43037380 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #18658CAEN 6820 #7972

Datos generales

NombreINDIVA VISION S.R.L.
CUI43037380
N.º de registroJ2020002584355
DirecciónLiviu Rebreanu, 181, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6820
Fecha de registro11/09/2020
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

181 mil RON

vs 205 mil RON

≈ 36 mil €

Profit net (2025)

73,1 mil RON

vs 97,1 mil RON

≈ 14,5 mil €

Capitaluri proprii (2025)

73,3 mil RON

vs 97,4 mil RON

≈ 14,5 mil €

Angajați (2025)

—

2025

181 mil RON

-12%față de 2024Profit net73,1 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2020Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -25 mil RON
2021127 mil RONProfit net: 13,7 mil RON
2022188 mil RONProfit net: 90,4 mil RON
2023192 mil RONProfit net: 86 mil RON
2024205 mil RONProfit net: 97,1 mil RON
2025181 mil RONProfit net: 73,1 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
181.301
≈ 36 mil €
73.065
≈ 14,5 mil €
—
2024
205.111
≈ 41,2 mil €
97.123
≈ 19,5 mil €
—
2023
191.833
≈ 38,8 mil €
85.955
≈ 17,4 mil €
—
2022
187.905
≈ 38,1 mil €
90.361
≈ 18,3 mil €
—
2021
127.364
≈ 25,9 mil €
13.734
≈ 2,79 mil €
—
2020
—
-24.968
≈ -5,16 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

40,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,7%

Ratio de liquidez corriente

4,6

Rotación de activos

1,94

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma INDIVA VISION S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 43037380. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INDIVA VISION S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INDIVA VISION S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea INDIVA VISION S.R.L., CUI 43037380, nr. Reg. Com. J2020002584355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INDIVA VISION S.R.L. în 2025?

INDIVA VISION S.R.L. (CUI 43037380) a avut o marjă de profit net de 40,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).