Volver a la búsqueda

BADAVIS S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

BADAVIS S.R.L. este o firmă înființată în anul 2020 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 1.063.371 lei și un profit net de 144.348 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 42874332 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #6325CAEN 4672 #479

Datos generales

NombreBADAVIS S.R.L.
CUI42874332
N.º de registroJ2020002108357
DirecciónDR. GRIGORE T. POPA, 38, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4672
Fecha de registro05/08/2020
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
VIŞINESCU DANIELAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,06 M RON

vs 964 mil RON

≈ 211 mil €

Profit net (2025)

144 mil RON

vs 87,9 mil RON

≈ 28,7 mil €

Capitaluri proprii (2025)

303 mil RON

vs 159 mil RON

≈ 60,2 mil €

Angajați (2025)

1

2025

1,06 M RON

+10%față de 2024Profit net144 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2020127 mil RONProfit net: 13,2 mil RON
2021565 mil RONProfit net: 39,2 mil RON
2022919 mil RONProfit net: 73,2 mil RON
2023947 mil RONProfit net: 29,3 mil RON
2024964 mil RONProfit net: 87,9 mil RON
20251,06 M RONProfit net: 144 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.063.371
≈ 211 mil €
144.348
≈ 28,7 mil €
1
2024
964.264
≈ 194 mil €
87.880
≈ 17,7 mil €
1
2023
947.449
≈ 192 mil €
29.297
≈ 5,92 mil €
2
2022
919.085
≈ 186 mil €
73.200
≈ 14,8 mil €
3
2021
564.783
≈ 115 mil €
39.159
≈ 7,96 mil €
—
2020
127.223
≈ 26,3 mil €
13.186
≈ 2,73 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

13,6%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

47,6%

Ratio de liquidez corriente

3,15

Rotación de activos

2,88

Facturación por empleado

1,06 M RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2020-08-19—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BADAVIS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42874332. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BADAVIS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BADAVIS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea BADAVIS S.R.L., CUI 42874332, nr. Reg. Com. J2020002108357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BADAVIS S.R.L. în 2025?

BADAVIS S.R.L. (CUI 42874332) a avut o marjă de profit net de 13,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).