Volver a la búsqueda

BBA CONSTRUCT S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

BBA CONSTRUCT S.R.L. este o firmă înființată în anul 2020 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 1.072.968 lei și un profit net de 424.038 lei cu 5 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 42803706 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #6292CAEN 4120 #5703

Datos generales

NombreBBA CONSTRUCT S.R.L.
CUI42803706
N.º de registroJ35/1894/2020
DirecciónROMANIŢEI, 2, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4120
Fecha de registro21/07/2020
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,07 M RON

vs 537 mil RON

≈ 213 mil €

Profit net (2025)

424 mil RON

vs 79,1 mil RON

≈ 84,2 mil €

Capitaluri proprii (2025)

661 mil RON

vs 237 mil RON

≈ 131 mil €

Angajați (2025)

5

2025

1,07 M RON

+100%față de 2024Profit net424 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202027,7 mil RONProfit net: 4,59 mil RON
202291 mil RONProfit net: -91 mil RON
2023164 mil RONProfit net: -140 mil RON
2024537 mil RONProfit net: 79,1 mil RON
20251,07 M RONProfit net: 424 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.072.968
≈ 213 mil €
424.038
≈ 84,2 mil €
5
2024
536.683
≈ 108 mil €
79.077
≈ 15,9 mil €
4
2023
164.188
≈ 33,2 mil €
-139.500
≈ -28,2 mil €
4
2022
90.978
≈ 18,4 mil €
-90.977
≈ -18,4 mil €
3
2020
27.650
≈ 5,72 mil €
4588
≈ 949 €
3
2021No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

39,5%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

64,1%

Ratio de liquidez corriente

5,43

Rotación de activos

1,4

Facturación por empleado

215 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2021-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BBA CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42803706. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BBA CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BBA CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea BBA CONSTRUCT S.R.L., CUI 42803706, nr. Reg. Com. J35/1894/2020, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BBA CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

BBA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 42803706) a avut o marjă de profit net de 39,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).