Volver a la búsqueda

COMMAND SECURITY S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

COMMAND SECURITY S.R.L. este o companie înființată în anul 2021 cu sediul în municipiul Sibiu. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.451.333 lei și un profit net de 736.079 lei cu 34 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 42770129 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Sibiu #1480CAEN 8010 #184

Datos generales

NombreCOMMAND SECURITY S.R.L.
CUI42770129
N.º de registroJ2021001180324
DirecciónREGELE FERDINAND, 4, Municipiul Sibiu, Sibiu
Código CAEN principal8001
Fecha de registro15/06/2021
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
ROŞIOARA LAURAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,45 M RON

vs 3,2 M RON

≈ 685 mil €

Profit net (2025)

736 mil RON

vs 430 mil RON

≈ 146 mil €

Capitaluri proprii (2025)

737 mil RON

vs 431 mil RON

≈ 146 mil €

Angajați (2025)

34

2025

3,45 M RON

+8%față de 2024Profit net736 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20211,43 M RONProfit net: 186 mil RON
20222,25 M RONProfit net: 226 mil RON
20232,36 M RONProfit net: 391 mil RON
20243,2 M RONProfit net: 430 mil RON
20253,45 M RONProfit net: 736 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3.451.333
≈ 685 mil €
736.079
≈ 146 mil €
34
2024
3.195.663
≈ 642 mil €
430.272
≈ 86,5 mil €
45
2023
2.363.580
≈ 478 mil €
391.166
≈ 79,1 mil €
38
2022
2.248.386
≈ 456 mil €
225.876
≈ 45,8 mil €
39
2021
1.425.962
≈ 290 mil €
185.838
≈ 37,8 mil €
21

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

21,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

1,99

Rotación de activos

2,33

Facturación por empleado

102 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2021-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma COMMAND SECURITY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42770129. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COMMAND SECURITY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru COMMAND SECURITY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea COMMAND SECURITY S.R.L., CUI 42770129, nr. Reg. Com. J2021001180324, sediu Municipiul Sibiu, Sibiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are COMMAND SECURITY S.R.L. în 2025?

COMMAND SECURITY S.R.L. (CUI 42770129) a avut o marjă de profit net de 21,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).