Volver a la búsqueda

BAU - FER - CONS S.R.L.

Activa

BAU - FER - CONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024 cifra de afaceri a fost de 254.620 lei și profitul net de 35.752 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 42710232 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #17074CAEN 7112 #8546

Datos generales

NombreBAU - FER - CONS S.R.L.
CUI42710232
N.º de registroJ2020001602355
DirecciónAVRAM IMBROANE, 60, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal7112
Fecha de registro01/07/2020
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
CENTEA MIHAIadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

221 mil RON

vs 255 mil RON

≈ 43,8 mil €

Profit net (2025)

69 mil RON

vs 35,8 mil RON

≈ 13,7 mil €

Capitaluri proprii (2025)

196 mil RON

vs 151 mil RON

≈ 38,9 mil €

Angajați (2025)

0

2025

221 mil RON

-13%față de 2024Profit net69 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202046,6 mil RONProfit net: 31,8 mil RON
202192,3 mil RONProfit net: -3,27 mil RON
2022164 mil RONProfit net: 63,5 mil RON
2023211 mil RONProfit net: 70,7 mil RON
2024255 mil RONProfit net: 35,8 mil RON
2025221 mil RONProfit net: 69 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
220.828
≈ 43,8 mil €
68.999
≈ 13,7 mil €
0
2024
254.620
≈ 51,2 mil €
35.752
≈ 7,19 mil €
0
2023
210.910
≈ 42,6 mil €
70.673
≈ 14,3 mil €
0
2022
164.489
≈ 33,4 mil €
63.543
≈ 12,9 mil €
0
2021
92.317
≈ 18,8 mil €
-3266
≈ -664 €
1
2020
46.633
≈ 9,64 mil €
31.838
≈ 6,58 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

31,2%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

35,2%

Ratio de liquidez corriente

1,05

Rotación de activos

0,75

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma BAU - FER - CONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42710232. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BAU - FER - CONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BAU - FER - CONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea BAU - FER - CONS S.R.L., CUI 42710232, nr. Reg. Com. J2020001602355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BAU - FER - CONS S.R.L. în 2025?

BAU - FER - CONS S.R.L. (CUI 42710232) a avut o marjă de profit net de 31,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).