Volver a la búsqueda

RMN MACRO BUILDING S.R.L.

Activa

RMN MACRO BUILDING S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 300.000 lei și un profit net de 205.717 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 42684818 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #17410CAEN 7022 #4188

Datos generales

NombreRMN MACRO BUILDING S.R.L.
CUI42684818
N.º de registroJ2020001544350
DirecciónVASILE ALECSANDRI, 3, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal7020
Fecha de registro25/06/2020
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
NICOARĂ MIHAIadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

212 mil RON

vs 300 mil RON

≈ 42,1 mil €

Profit net (2025)

130 mil RON

vs 206 mil RON

≈ 25,8 mil €

Capitaluri proprii (2025)

130 mil RON

vs 206 mil RON

≈ 25,9 mil €

Angajați (2025)

1

2025

212 mil RON

-29%față de 2024Profit net130 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202026,5 mil RONProfit net: 8,77 mil RON
2021264 mil RONProfit net: 229 mil RON
2022252 mil RONProfit net: 187 mil RON
2023290 mil RONProfit net: 175 mil RON
2024300 mil RONProfit net: 206 mil RON
2025212 mil RONProfit net: 130 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
212.000
≈ 42,1 mil €
130.210
≈ 25,8 mil €
1
2024
300.000
≈ 60,3 mil €
205.717
≈ 41,4 mil €
1
2023
290.000
≈ 58,6 mil €
175.171
≈ 35,4 mil €
2
2022
251.800
≈ 51,1 mil €
186.582
≈ 37,8 mil €
2
2021
264.175
≈ 53,7 mil €
228.565
≈ 46,5 mil €
2
2020
26.500
≈ 5,48 mil €
8767
≈ 1,81 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

61,4%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,8%

Ratio de liquidez corriente

13,71

Rotación de activos

1,51

Facturación por empleado

212 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma RMN MACRO BUILDING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42684818. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RMN MACRO BUILDING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RMN MACRO BUILDING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RMN MACRO BUILDING S.R.L., CUI 42684818, nr. Reg. Com. J2020001544350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RMN MACRO BUILDING S.R.L. în 2025?

RMN MACRO BUILDING S.R.L. (CUI 42684818) a avut o marjă de profit net de 61,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).