Volver a la búsqueda

EVERNEST S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

Evernest S.R.L. este o firmă înființată în anul 2020 cu sediul în satul Giroc, județul Timiș. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 38.238 lei și un profit net de 5646 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 42473527 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #27336CAEN 6812 #1244

Información general

NombreEVERNEST S.R.L.
CUI42473527
N.º de registroJ2020000987350
DirecciónCRINULUI, 19, Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş
Código CAEN principal6812
Códigos CAEN autorizados410068127111
Fecha de registro30/04/2020
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

38,5 mil RON

vs 38,2 mil RON

≈ 7,65 mil €

Profit net (2025)

572 RON

vs 5,65 mil RON

≈ 114 €

Capitaluri proprii (2025)

315 mil RON

vs 315 mil RON

≈ 62,6 mil €

Angajați (2025)

—
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
38.525
≈ 7,65 mil €
572
≈ 114 €
—
2024
38.238
≈ 7,69 mil €
5646
≈ 1,13 mil €
—
2023
6139
≈ 1,24 mil €
-18.939
≈ -3,83 mil €
—
2022
189.076
≈ 38,3 mil €
173.062
≈ 35,1 mil €
1
2021
189.076
≈ 38,4 mil €
159.047
≈ 32,3 mil €
1
2020
—
-4117
≈ -851 €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

1,5%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

0,2%

Ratio de liquidez corriente

0,04

Rotación de activos

0,03

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2020-10-06—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EVERNEST S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42473527. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EVERNEST S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EVERNEST S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea EVERNEST S.R.L., CUI 42473527, nr. Reg. Com. J2020000987350, sediu Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EVERNEST S.R.L. în 2025?

EVERNEST S.R.L. (CUI 42473527) a avut o marjă de profit net de 1,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).