Volver a la búsqueda

BASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.

Activa

BASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în Sat Sălicea, Comuna Ciurila, Cluj. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 220.823 lei și un profit net de 131.655 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 42228927 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #21682CAEN 8220 #264

Información general

NombreBASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.
CUI42228927
N.º de registroJ2020000471123
DirecciónSĂLICEA, 89T, Sat Sălicea, Comuna Ciurila, Cluj
Código CAEN principal8220
Fecha de registro07/02/2020
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
BASSO IOANAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

226 mil RON

vs 221 mil RON

≈ 44,8 mil €

Profit net (2025)

83 mil RON

vs 132 mil RON

≈ 16,5 mil €

Capitaluri proprii (2025)

83,3 mil RON

vs 132 mil RON

≈ 16,5 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
225.560
≈ 44,8 mil €
83.027
≈ 16,5 mil €
1
2024
220.823
≈ 44,4 mil €
131.655
≈ 26,5 mil €
1
2023
188.932
≈ 38,2 mil €
83.861
≈ 17 mil €
1
2022
213.739
≈ 43,3 mil €
121.375
≈ 24,6 mil €
1
2021
169.876
≈ 34,5 mil €
92.316
≈ 18,8 mil €
1
2020
165.024
≈ 34,1 mil €
123.994
≈ 25,6 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

36,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,7%

Ratio de liquidez corriente

0,84

Rotación de activos

1,19

Facturación por empleado

226 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma BASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42228927. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea BASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L., CUI 42228927, nr. Reg. Com. J2020000471123, sediu Sat Sălicea, Comuna Ciurila, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

BASSO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 42228927) a avut o marjă de profit net de 36,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).