Volver a la búsqueda

ENDOSFERA S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

ENDOSFERA S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 4.105.655 lei și un profit net de 2.278.499 lei cu 2 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 42223997 · Salud financiera

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posición en el ranking 2025: Timiș #2296CAEN 4664 #292

Datos generales

NombreENDOSFERA S.R.L.
CUI42223997
N.º de registroJ2020000321352
DirecciónDIONISIE LINTIA, 2, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4664
Fecha de registro06/02/2020
Autoridad fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
CAVALLETTI GIANLUCAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,11 M RON

vs 2,9 M RON

≈ 815 mil €

Profit net (2025)

2,28 M RON

vs 1,16 M RON

≈ 452 mil €

Capitaluri proprii (2025)

31,2 M RON

vs 28,9 M RON

≈ 6,19 M €

Angajați (2025)

2

2025

4,11 M RON

+41%față de 2024Profit net2,28 M RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20204,36 M RONProfit net: 3,39 M RON
202116,8 M RONProfit net: 11,6 M RON
202212,1 M RONProfit net: 7,86 M RON
20237,32 M RONProfit net: 4,86 M RON
20242,9 M RONProfit net: 1,16 M RON
20254,11 M RONProfit net: 2,28 M RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4.105.655
≈ 815 mil €
2.278.499
≈ 452 mil €
2
2024
2.901.945
≈ 583 mil €
1.156.052
≈ 232 mil €
3
2023
7.322.883
≈ 1,48 M €
4.862.925
≈ 983 mil €
0
2022
12.052.996
≈ 2,44 M €
7.855.237
≈ 1,59 M €
1
2021
16.760.975
≈ 3,41 M €
11.611.134
≈ 2,36 M €
1
2020
4.358.773
≈ 901 mil €
3.388.451
≈ 701 mil €
0

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

55,5%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

7,3%

Ratio de liquidez corriente

70,89

Rotación de activos

0,13

Facturación por empleado

2,05 M RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2020-06-11—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ENDOSFERA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42223997. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ENDOSFERA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ENDOSFERA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ENDOSFERA S.R.L., CUI 42223997, nr. Reg. Com. J2020000321352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ENDOSFERA S.R.L. în 2025?

ENDOSFERA S.R.L. (CUI 42223997) a avut o marjă de profit net de 55,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).