Volver a la búsqueda

VACANȚE DE 10 S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

VACANȚE DE 10 S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 1.012.582 lei și profitul net a fost de 489.800 lei cu 2 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 42219961 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #6531CAEN 7911 #226

Datos generales

NombreVACANȚE DE 10 S.R.L.
CUI42219961
N.º de registroJ35/294/2020
DirecciónPAVEL STOICA, 2A, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal7911
Códigos CAEN autorizados662279117990
Fecha de registro06/02/2020
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,01 M RON

vs 996 mil RON

≈ 201 mil €

Profit net (2025)

490 mil RON

vs 614 mil RON

≈ 97,2 mil €

Capitaluri proprii (2025)

747 mil RON

vs 792 mil RON

≈ 148 mil €

Angajați (2025)

2

2025

1,01 M RON

+2%față de 2024Profit net490 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202046,1 mil RONProfit net: 14,6 mil RON
2021344 mil RONProfit net: 106 mil RON
2022634 mil RONProfit net: 368 mil RON
2023927 mil RONProfit net: 570 mil RON
2024996 mil RONProfit net: 614 mil RON
20251,01 M RONProfit net: 490 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.012.582
≈ 201 mil €
489.800
≈ 97,2 mil €
2
2024
996.347
≈ 200 mil €
613.714
≈ 123 mil €
2
2023
927.479
≈ 188 mil €
570.271
≈ 115 mil €
1
2022
633.821
≈ 129 mil €
367.690
≈ 74,6 mil €
1
2021
344.194
≈ 70 mil €
105.919
≈ 21,5 mil €
1
2020
46.117
≈ 9,53 mil €
14.573
≈ 3,01 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

48,4%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

65,6%

Ratio de liquidez corriente

1,09

Rotación de activos

0,26

Facturación por empleado

506 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2022-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VACANȚE DE 10 S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42219961. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VACANȚE DE 10 S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VACANȚE DE 10 S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea VACANȚE DE 10 S.R.L., CUI 42219961, nr. Reg. Com. J35/294/2020, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VACANȚE DE 10 S.R.L. în 2025?

VACANȚE DE 10 S.R.L. (CUI 42219961) a avut o marjă de profit net de 48,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).