Volver a la búsqueda

ID CON-STEEL S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

ID CON-STEEL S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.723.356 lei și un profit net de 763.608 lei cu 6 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 42213950 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #4480CAEN 7112 #1640

Datos generales

NombreID CON-STEEL S.R.L.
CUI42213950
N.º de registroJ2020000288354
DirecciónDacilor, 10, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal7112
Códigos CAEN autorizados711171127120741374149130
Fecha de registro05/02/2020
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,72 M RON

vs 1,03 M RON

≈ 342 mil €

Profit net (2025)

764 mil RON

vs 78,3 mil RON

≈ 152 mil €

Capitaluri proprii (2025)

764 mil RON

vs 78,6 mil RON

≈ 152 mil €

Angajați (2025)

6

2025

1,72 M RON

+68%față de 2024Profit net764 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2020152 mil RONProfit net: 124 mil RON
2021575 mil RONProfit net: 148 mil RON
2022749 mil RONProfit net: 102 mil RON
20231,36 M RONProfit net: 474 mil RON
20241,03 M RONProfit net: 78,3 mil RON
20251,72 M RONProfit net: 764 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.723.356
≈ 342 mil €
763.608
≈ 152 mil €
6
2024
1.025.061
≈ 206 mil €
78.343
≈ 15,7 mil €
5
2023
1.356.033
≈ 274 mil €
473.755
≈ 95,8 mil €
6
2022
748.569
≈ 152 mil €
101.698
≈ 20,6 mil €
5
2021
575.393
≈ 117 mil €
147.735
≈ 30 mil €
4
2020
152.173
≈ 31,5 mil €
124.452
≈ 25,7 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

44,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

100%

Ratio de liquidez corriente

2,14

Rotación de activos

1,2

Facturación por empleado

287 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2021-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ID CON-STEEL S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42213950. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ID CON-STEEL S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ID CON-STEEL S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ID CON-STEEL S.R.L., CUI 42213950, nr. Reg. Com. J2020000288354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ID CON-STEEL S.R.L. în 2025?

ID CON-STEEL S.R.L. (CUI 42213950) a avut o marjă de profit net de 44,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).