Volver a la búsqueda

ANNIKA SANDOR PHOTOGRAPHY S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

ANNIKA SANDOR PHOTOGRAPHY S.R.L. este o societate cu sediul în municipiul Timișoara înființată în anul 2020. Compania a înregistrat o cifră de afaceri de 109.250 lei și un profit net de 79.539 lei în anul 2025.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 42150305 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #22323CAEN 9329 #2312

Datos generales

NombreANNIKA SANDOR PHOTOGRAPHY S.R.L.
CUI42150305
N.º de registroJ2020000149350
DirecciónAUREL POPOVICI, 10, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal9329
Códigos CAEN autorizados5819682074127420743082309329
Fecha de registro23.01.2020
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

109 mil RON

≈ 21,7 mil €

Profit net (2025)

79,5 mil RON

vs -26,2 mil RON

≈ 15,8 mil €

Capitaluri proprii (2025)

-14,6 mil RON

vs -94,2 mil RON

≈ -2,91 mil €

Angajați (2025)

—

2025

109 mil RON

Profit net79,5 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2020500 RONProfit net: -2,91 mil RON
2021Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -7,63 mil RON
2022Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -28,9 mil RON
2023200 RONProfit net: -29,5 mil RON
2024Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -26,2 mil RON
2025109 mil RONProfit net: 79,5 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
109.250
≈ 21,7 mil €
79.539
≈ 15,8 mil €
—
2024
—
-26.205
≈ -5,27 mil €
—
2023
200
≈ 40,4 €
-29.500
≈ -5,96 mil €
—
2022
—
-28.938
≈ -5,87 mil €
—
2021
—
-7634
≈ -1,55 mil €
—
2020
500
≈ 103 €
-2907
≈ -601 €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

72,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

—

Ratio de liquidez corriente

0,24

Rotación de activos

0,15

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2024-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANNIKA SANDOR PHOTOGRAPHY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42150305. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANNIKA SANDOR PHOTOGRAPHY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANNIKA SANDOR PHOTOGRAPHY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ANNIKA SANDOR PHOTOGRAPHY S.R.L., CUI 42150305, nr. Reg. Com. J2020000149350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANNIKA SANDOR PHOTOGRAPHY S.R.L. în 2025?

ANNIKA SANDOR PHOTOGRAPHY S.R.L. (CUI 42150305) a avut o marjă de profit net de 72,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).