Volver a la búsqueda

ALPIN CAVE S.R.L.

Activa

ALPIN CAVE S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 126.379 lei și un profit net de 106.769 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 42113994 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #23244CAEN 4321 #6224

Datos generales

NombreALPIN CAVE S.R.L.
CUI42113994
N.º de registroJ35/83/2020
DirecciónJULES VERNE, 39, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4321
Fecha de registro16/01/2020
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
PUŞCAŞ RADUadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

93,3 mil RON

vs 126 mil RON

≈ 18,5 mil €

Profit net (2025)

78,8 mil RON

vs 107 mil RON

≈ 15,6 mil €

Capitaluri proprii (2025)

84,3 mil RON

vs 110 mil RON

≈ 16,7 mil €

Angajați (2025)

—

2025

93,3 mil RON

-26%față de 2024Profit net78,8 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
202068,7 mil RONProfit net: 61,7 mil RON
202150,9 mil RONProfit net: 44,9 mil RON
202228,6 mil RONProfit net: 23,6 mil RON
2023158 mil RONProfit net: 133 mil RON
2024126 mil RONProfit net: 107 mil RON
202593,3 mil RONProfit net: 78,8 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
93.318
≈ 18,5 mil €
78.825
≈ 15,6 mil €
—
2024
126.379
≈ 25,4 mil €
106.769
≈ 21,5 mil €
—
2023
157.525
≈ 31,8 mil €
133.361
≈ 27 mil €
—
2022
28.644
≈ 5,81 mil €
23.603
≈ 4,79 mil €
0
2021
50.870
≈ 10,3 mil €
44.919
≈ 9,13 mil €
0
2020
68.663
≈ 14,2 mil €
61.747
≈ 12,8 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

84,5%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

93,5%

Ratio de liquidez corriente

19,6

Rotación de activos

1,05

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ALPIN CAVE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42113994. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ALPIN CAVE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ALPIN CAVE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ALPIN CAVE S.R.L., CUI 42113994, nr. Reg. Com. J35/83/2020, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ALPIN CAVE S.R.L. în 2025?

ALPIN CAVE S.R.L. (CUI 42113994) a avut o marjă de profit net de 84,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).