Volver a la búsqueda

TEN CONTROLLING & REPORTING S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

TEN CONTROLLING & REPORTING S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.087.695 lei și un profit net de 843.758 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 42105444 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #6245CAEN 8299 #1499

Datos generales

NombreTEN CONTROLLING & REPORTING S.R.L.
CUI42105444
N.º de registroJ35/69/2020
DirecciónMUREŞ, 138-140, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal8299
Códigos CAEN autorizados7022732082999609
Fecha de registro15/01/2020
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
SOLDAVINI MICHELEadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,09 M RON

vs 910 mil RON

≈ 216 mil €

Profit net (2025)

844 mil RON

vs 780 mil RON

≈ 167 mil €

Capitaluri proprii (2025)

844 mil RON

vs 781 mil RON

≈ 168 mil €

Angajați (2025)

1

2025

1,09 M RON

+20%față de 2024Profit net844 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2020588 mil RONProfit net: 568 mil RON
2021620 mil RONProfit net: 596 mil RON
2022752 mil RONProfit net: 709 mil RON
2023807 mil RONProfit net: 718 mil RON
2024910 mil RONProfit net: 780 mil RON
20251,09 M RONProfit net: 844 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.087.695
≈ 216 mil €
843.758
≈ 167 mil €
1
2024
909.792
≈ 183 mil €
780.262
≈ 157 mil €
1
2023
806.730
≈ 163 mil €
717.760
≈ 145 mil €
1
2022
752.383
≈ 153 mil €
708.532
≈ 144 mil €
1
2021
620.421
≈ 126 mil €
596.309
≈ 121 mil €
—
2020
587.578
≈ 121 mil €
567.788
≈ 117 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

77,6%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

100%

Ratio de liquidez corriente

15,5

Rotación de activos

1,21

Facturación por empleado

1,09 M RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2020-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TEN CONTROLLING & REPORTING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42105444. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TEN CONTROLLING & REPORTING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TEN CONTROLLING & REPORTING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea TEN CONTROLLING & REPORTING S.R.L., CUI 42105444, nr. Reg. Com. J35/69/2020, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TEN CONTROLLING & REPORTING S.R.L. în 2025?

TEN CONTROLLING & REPORTING S.R.L. (CUI 42105444) a avut o marjă de profit net de 77,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).