Volver a la búsqueda

FAST GREEN MANAGEMENT S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

FAST GREEN MANAGEMENT S.R.L. este o companie înființată în anul 2020 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 480.824 lei și un profit net de 178.443 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 42070451 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #12042CAEN 6832 #469

Datos generales

NombreFAST GREEN MANAGEMENT S.R.L.
CUI42070451
N.º de registroJ2020000004350
DirecciónPICTOR BARBU ISCOVESCU, 3, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6832
Fecha de registro06/01/2020
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
TAPALAGĂ IVO-EMILadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

387 mil RON

vs 481 mil RON

≈ 76,9 mil €

Profit net (2025)

114 mil RON

vs 178 mil RON

≈ 22,6 mil €

Capitaluri proprii (2025)

114 mil RON

vs 179 mil RON

≈ 22,7 mil €

Angajați (2025)

1

2025

387 mil RON

-19%față de 2024Profit net114 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2020174 mil RONProfit net: 106 mil RON
2021276 mil RONProfit net: 108 mil RON
2022520 mil RONProfit net: 246 mil RON
2023706 mil RONProfit net: 411 mil RON
2024481 mil RONProfit net: 178 mil RON
2025387 mil RONProfit net: 114 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
387.438
≈ 76,9 mil €
114.044
≈ 22,6 mil €
1
2024
480.824
≈ 96,7 mil €
178.443
≈ 35,9 mil €
1
2023
705.818
≈ 143 mil €
411.189
≈ 83,1 mil €
1
2022
519.679
≈ 105 mil €
246.438
≈ 50 mil €
1
2021
275.654
≈ 56 mil €
107.784
≈ 21,9 mil €
1
2020
174.291
≈ 36 mil €
105.955
≈ 21,9 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

29,4%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,8%

Ratio de liquidez corriente

0,73

Rotación de activos

0,81

Facturación por empleado

387 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2021-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FAST GREEN MANAGEMENT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 42070451. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FAST GREEN MANAGEMENT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FAST GREEN MANAGEMENT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea FAST GREEN MANAGEMENT S.R.L., CUI 42070451, nr. Reg. Com. J2020000004350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FAST GREEN MANAGEMENT S.R.L. în 2025?

FAST GREEN MANAGEMENT S.R.L. (CUI 42070451) a avut o marjă de profit net de 29,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).